Interierové kuchynské svietidlá v ZĽAVE

Zobraziť viac Zobraziť menej
Doprava pri nákup nad 20EUR zadarmo

Najdôležitejšie je správne osvetlenie pracovnej plochy na kuchynskej linke, pretože samotné centrálne svetlo zvyčajne nepostačuje. Na osvetlenie pracovnej plochy je v ponuke široká škála svietidiel, najvhodnejšie je však použiť svietidlo s lineárnou žiarivkou so studenou farbou svetla.

Veľmi obľúbeným osvetlením pracovnej plochy je i LED pásik. Svetlo môže byť umiestnené priamo na stene, alebo môže byť uchytené priamo pod kuchynskú linku do horných skriniek. Do kuchyne sa tiež hodí vnútorné osvetlenie skriniek, ktoré má nielen estetický, ale aj praktický význam.

Ako hlavné svietidlo môžete vybrať vhodné stropné svietidlo, ktoré zodpovedá samotnému štýlu interiéru a nábytku. Obľube sa tešia však aj moderné bodové svetlá, ktoré je možné pripevniť do rohov kuchyne, resp. pod kuchynskú linku. Dôležitou kategóriou sú kuchynské lustre.

Vyberajte ho v závislosti od veľkosti a štýlu Vašej kuchyne, prípadne aj obývačky, ak máte tieto dve miestnosti prepojené. Luster by mal tiež vytvárať nerušivé osvetlenie pri večerných posedeniach s rodinou či priateľmi.

od: €
do: €
Kuchynské svietidlo EMITHOR AVELA SILVER
38009
Skladom na predajni 5 ks ihneď na odoslanie
  • 19,80 
  • 15,12 19,80 
ZĽAVA -24%
Kuchynské svietidlo EMITHOR ATROX  SILVER
41001
Skladom na predajni 5 ks ihneď na odoslanie
  • 23,80 
  • 15,60 23,80 
ZĽAVA -34%
Kuchynské svietidlo EMITHOR ALCOR NIKEL
41008
Skladom
  • 19,80 
  • 9,90 19,80 
ZĽAVA -50%
Prejsť na produkty