O nás - naša predajňa

Spoločnosť LIGHT-HOUSE s.r.o - SVIETIDLÁ R1 bola založená v roku 2008, napriek tomu pôsobíme na trhu so svietidlami už viac ako 15 rokov. 

Naša dlhoročná skúsenosť spolu s tímom profesionálnych predajcov je zárukou kvality a nadštandardného servisu nami predávaných svietidiel. V našej kamennej predajni s rozlohou 900m2 Vás prekvapí ten najväčší výber svietidiel od bežných značiek až po tie najluxusnejšie. To všetko za najnižšie ceny.

Našu predajňu nájdete v R1 Centrum na Rožňavskej 1 v Bratislave.
MHD zástavka Slovinská - linky: 53, 63, 96, 204, 205

Otváracie hodiny:
Pon - Pia: 09:00 - 19:00
Sob: 09:00 - 17:00
Ned: zatvorené
Spolupracujeme s viac ako tridsiatimi dodávateľmi a preto dokážeme zabezpečiť aj tie najnáročnejšie požiadavky našich zákazníkov. S predajom sa náš servis samozrejme nekončí. Poskytujeme odborné poradenstvo, návrhy osvetlenia v interiéri a exteriéri, technické výpočty osvetlenia ako aj profesionálnu montáž svietidiel.

V roku 2012 sme vytvorili internetový obchod pre zjednodušenie nákupu svietidiel, v ktorom môžete nakupovať priamo z vášho domova, pohodlne, jednoducho a rýchlo. Už od začiatku sa snažíme naším zákazníkom poskytnúť tie najlepšie produkty a služby. Svietidlá R1 sú jednoznačne tou najlepšou voľbou pre Vaše osvetlenie.

Sme tu pre Vás a tešíme sa na Vašu návštevu!

Fotografie našej predajne

Prejsť na produkty