Milí naši zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu Vám žiaľ musíme oznámiť že naša predajňa bude v dňoch 16.3.-29.3. zatvorená, avšak neváhajte sa na nás obrátiť či už e-mailom, alebo telefonicky, objednávky a ponuky vybavujeme a expedujeme, taktiež náš e-shop je Vám plne k dispozícii. Osobný odber na predajni ani na odberných miestach po celom Slovensku momentálne nie dostupný.

Blog

Ako teplota svetla vplýva na našu psychiku

calendar_today 26.6.2019 | Dada - Produktový manažér
Svetlo vplýva na psychiku členov domácnosti viac, ako sa môže zdať. Inšpirujte sa našimi radami a odteraz budete mať jasno v tom, akú žiarovku vybrať.

Krištáľové lustre nie sú prežitok. Prekvapí vás ich moderný vzhľad

calendar_today 12.6.2019 | Marek - Odborný predajca
Moderné krištáľové svietidlá sú klenotom, ktorý si svojou krásou podmania a očaria každého. Dokážu zmeniť nudnú a fádnu miestnosť na štýlový priestor.

Lumeny, watty či IP - poznáte všetky technické pojmy zo sveta svietidiel?

calendar_today 30.5.2019 | Dada - Produktový manažér
Žiarovky alebo zdroje do svietidiel sa odlišujú vo svojej farbe, teplote, intenzite, výdrži a v mnohých iných detailoch. Viac sa dozviete v našom článku.

Vytvorte si pohodovú atmosféru s akcentovým osvetlením

calendar_today 21.5.2019 | Marek - Odborný predajca
Doplnkové osvetlenie premení vaše strohé priestory na miesto plné pohody. Akcentové osvetlenie je to, čo vdýchne vášmu domovu život.

Novostavba či rekonštrukcia - treba myslieť aj na osvetlenie?

calendar_today 25.4.2019 | Dada - Produktový manažér
Staviate alebo renovujete vlastné hniezdočko? Uvážené osvetlenie interiéru je dôležité z hľadiska dostatočného presvetlenia priestoru a taktiež z dôvodu šetrenia energie.

Jar v záhrade - rozsvieťte to spolu s kvetmi

calendar_today 11.4.2019 | Marek - Odborný predajca
Jar je v plnom prúde, príroda rozkvitá, tak ju pozdvihnite na výslnie. Zvoľte správne osvetlenie, vďaka ktorému bude vaša záhradka osvetlená a ktoré jej pridá na kráse.

S týmito lampičkami sa Vaše deti tmy báť nebudú

calendar_today 26.3.2019 | Dada - Produktový manažér
V noci sa detské izbičky menia na tmavé zákutia plné strašidelných predmetov. Istotu a pokojný spánok vie deťom vrátiť malé svetielko - detská lampička.

Máte znížené stropy? Tieto svietidlá sú vhodné pre vás

calendar_today 15.3.2019 | Zuzana - Odborný predajca
Vhodne zvolené svietidlo môže vyzdvihnúť atmosféru vášho domova. Pri výbere svietidiel pre znížené stropy musíte byť o niečo precíznejší.
expand_more Prejsť na produkty expand_more expand_less