Spôsoby platby

Pri vytváraní objednávky môžete zvoliť nasledovné spôsoby platieb:
 

1. Platba pri prevzatí objednávky - dobierka

Tovar hradíte v hotovosti vodičovi dopravnej spoločnosti. Taktiež môžete využiť platbu kartou cez mobilný termínál, ktorý má vodič dopravnej spoločnosti k dispozícii. 

POZOR: V prípade doručenia objednávky cez službu odberné miesto vo vašom okolí  je možné platiť len hotovosťou (odberné miesta neakceptujú platbu kartou) - odporúčame preto využiť možnosť platby online kartou.
 

2. Platba kartou online

Platba kartou je najpopulárnejším spôsobom platobnej metódy. Nemusíte mať starosť s hotovosťou a vyberať ju z bankomatu.
Nespornou výhodou je vrátenie zaplatenej sumy naspäť na kartu v prípade storna alebo vrátenia tovaru.

Platba kartou online je bezpečný spôsob platenia, ktorý sa vykonáva priamo cez bankový portál a náš eshop nemá k dispozícii informácie o vašej karte. Náš eshop využíva bankový system VÚB eCard, ktorý akceptuje karty VISA a MasterCard vydané všetkymí bankami. 

Hlavnou výhodou platby kartou online je ten, že platba je ihneď pripísaná a naši obchodníci ihneď expedujú alebo objednávajú tovar, ktorý ste si objednali. Viac informácií o platbe kartou online.

3. Platba prevodom vopred

Jedná sa o klasický bankový prevod. Po vytvorení objednávky Vám naši obchodníci zašlú zálohovú faktúru, na základe ktorej vykonáte úhradu. Prevod môžete vykonať cez internet banking Vašej banky.

Upozornenie: Pri platbe prevodom vopred môže byť ovplyvnený termín dodania objednávky, nakoľko naši obchodníci začnú objednávku vybavovať až po tom, ako bude Vaša platba pripísaná na náš účet, čo môže trvať aj niekoľko dní. 

 

4. Platba pri osobnom vyzdvihnutí

Pri osobnom vyzdvihnutí obnednávky na našej predajni Svietidlá R1 v Bratislave  môžete vykonať platbu v hotovosti alebo kartou cez bankový terminál. 

 
Prejsť na produkty