Odberné miesto vo Vašom okolí

Nevyhovujú Vám termíny doručenia objednávky kuriérom, prípadne nechcete aby Vám kuriér priniesol objednávku do práce?
Využite možnosť doručiť si objednávku do odberného miesta, ktoré je vo Vašom okolí a vyzdvihnite si balík kedykoľvek Vám to bude vyhovovať.
 

Osobný odber po celom Slovensku

V spolupráci s kúriérskou spoločnosťou GLSmôžete využiť dodanie tovaru na odberné miesto GLS ParcelShop kdekoľvek po celom Slovenku. Spoločnosť GLS momentálne disponuje až 400 odbernými miestami na území Slovenska.

Vzhľadom na charakter tovaru (veľký rozmer), neponúkame doručenie do GLS Balíkomatu. Ďakujeme za pochopenie.

Pri vytváraní objednávky v našom e-shope stačí zvoliť Dopravu na "Odberné miesto vo vašom okolí" a cez tlačidlo "Vyberte odberné miesto" môžete interaktívne cez vyhľadávanie, zoznam, alebo mapu, vybrať odberné miesto, ktoré Vám vyhovuje a naši pracovníci zabezpečia, aby objednávka bola doručená priamo tam.
 

Služba je spoplatnená rovnako ako pri doručení objednávky kuriérom, teda pri objednávke nad 20EUR je doprava ZADARMO.

Po doručení objenávky na odberné miesto dostanete informáciu formou SMS a e-mailovej správy, že si objednávku môžete prísť vyzdvihnúť na vybrané odberné miesto. Objednávku si musíte vyzdvihnúť najneskôr do 7 dní od doručenia. 

POZOR: Na odberných miestach nie je možné platiť za dobierku kartou. V prípade objednávky vo forme dobierky je potrebné mať pri sebe hotovosť.  Pre pohodlnejšie nakupovanie odporúčame platbu online kartou.

Už nemusíte čakať na kuriéra. Balík si môžete vyzdvihnúť v čase, ktorý vyhovovuje Vám.
 

Prajeme príjemné nakupovanie.

Mohlo by vás zaujímať:

Prejsť na produkty