Vonkajšie LED pásy s IP krytím

Zobraziť viac Zobraziť menej
Doprava pri nákup nad 20EUR zadarmo

LED pásy sú v dnešnej dobe veľmi obľúbené a slúžia nielen ako dekoratívne osvetlenie, ale už aj ako hlavné osvetlenie vhodné, okrem iného, aj do exteriérov.

V spodnej časti LED pásu nie je inštalovaná obojstranná lepiaca páska ako pri interiérových LED pásoch, ale súčasťou balenia sú silikónové príchytky na ich pripevnenie, vďaka ktorým môžete pásy pripevniť tam, kam potrebujete. LED technológia je dokonca úspornejšia na prevádzku.

K výhodám patrí aj neporovnateľne dlhšia životnosť a už spomínaná nižšia spotreba, ktoré prispievajú k ochrane životného prostredia. Väčšina LED pásov má možnosť nastavenia intenzity osvetlenia, voľby farby svetla, či zmeny farebných prechodov podľa potreby. Možnosť využitia LED pásov je skutočne obrovská.

Keďže hovoríme o vonkajšom osvetlení, tieto pásy disponujú vysokým krytím IP voči vonkajším podmienkam. V exteriéri sa môžu využiť napríklad na osvetlenie schodísk, zábradlí, bazénov či jazierok. Sú odolné voči nárazom a inému nešetrnému zaobchádzaniu. Na rozdiel od úsporných žiariviek majú LED pásy extrémne rýchle rozsvietenie.    

Prejsť na produkty