Aktuality

Prečo si vybrať žiarovku LEDline GU10?

LEDline sú profesionálmi v odbore svietidiel už viac ako 15 rokov a preto veľmi dobre poznájú mieru reklamácií a životnosť neznačkových produktov aj v oblasti LED svetelných zdrojov. Preto sa rozhodli našim zákazníkom dopriať možnosť zakúpiť si kvalitnú LED žiarovku s tými najlepšími technológiami, ktoré zvyšujú jej životnosť, svietivosť a v neposledom rade prinášajú úsporu na energiách.

"Otvorili" sme internetový obchod

Už 4 roky môžete nájsť v OC R1 kamennú predajňu svietidiel SVIETIDLÁ R1. Do dnešného dňa sme Vám priniesli nespočetné množstvo svietidiel, ktoré ste si mohli príst pozrieť osobne, vyskúšať ich a dotknúť sa.

Nová web stránka

Takmer po polročnej odstávke našej web stránky prichádzame s úplne prerobenou novou verziou, ktorá Vás očarí príjemným dizajnom, intuitívnym ovládaním a množstvom informácií o svietidlách

O nás

Spoločnosť LIGHT-HOUSE s.r.o - SVIETIDLÁ R1 bola založená v roku 2008, napriek tomu pôsobíme na trhu so svietidlami už viac ako 15 rokov. 

Naša dlhoročná skúsenosť spolu s tímom profesionálnych predajcov je zárukou kvality a nadštandardného servisu nami predávaných svietidiel. V našej kamennej predajni s rozlohou 900m2 Vás prekvapí ten najväčší výber svietidiel od bežných značiek až po tie najluxusnejšie. To všetko za najnižšie ceny.

Spolupracujeme s viac ako tridsiatimi dodávateľmi a preto dokážeme zabezpečiť aj tie najnáročnejšie požiadavky našich zákazníkov. S predajom sa náš servis samozrejme nekončí. Poskytujeme odborné poradenstvo, návrhy osvetlenia v interiéri a exteriéri, technické výpočty osvetlenia ako aj profesionálnu montáž svietidiel.

V roku 2012 sme vytvorili internetový obchod pre zjednodušenie nákupu svietidiel, v ktorom môžete nakupovať priamo z vášho domova, pohodlne, jednoducho a rýchlo. Už od začiatku sa snažíme naším zákazníkom poskytnúť tie najlepšie produkty a služby. Svietidlá R1 sú jednoznačne tou najlepšou voľbou pre Vaše osvetlenie.

Sme tu pre Vás a tešíme sa na Vašu návštevu!