Tienidlá pre EGLO

Zobraziť viac Zobraziť menej
Doprava pri nákup nad 20EUR zadarmo

Rakúsku firmu EGLO založil v roku 1969 Ludwig Obweiser. V roku 1976 začali vznikať prvé obchodné priestory v Tirolsku. V polovici 80-tych rokov expandovala spoločnosť na nové trhy, vďaka čomu sa stala jednou z popredných spoločností na výrobu svietidiel v Európe.

Vďaka neustálemu rozvoju dostala značka EGLO príležitosť otvoriť viac ako 70 prevádzok po celom svete. Globálne je to jeden z najúspešnejších dodávateľov dekoratívneho osvetlenia do domácnosti aj záhrady. Spoločnosť prináša na trh viac ako 2500 produktov a ponúka ucelený kompletný sortiment interiérových a exteriérových svietidiel pre všetky cieľové skupiny.

Jej znakom sú svietidlá z kvalitných materiálov s veľmi pekne spracovaným dizajnom. Interiérové svietidlá nájdete v skupinách s jednotným vzhľadom, je teda naozaj jednoduché si skombinovať všetky typy svietidiel lustre, nástenné svietidlá, stojace aj stolové lampy, stropné svietidlá či bodové svietidlá atď.

V ponuke tiež môžete nájsť veľmi populárne a obľúbené solárne záhradné svietidlá, solárne lampy, solárne bodové svietidlá, solárne nájazdové svietidlá a iné. Svietidlá EGLO pokrývajú požiadavky pre kvalitné a moderné realizácie osvetlenia interiéru aj exteriéru. Lustre, lampy a svietidlá od rakúskej firmy EGLO prinášajú výborný pomer ceny a kvality.

Prejsť na produkty