| Kód produktu: 1087003 | EAN: 5038856009576 | |
| Séria | Cabaret |
| Kategória | |
| Predaj tohto produktu skončil | |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Sklo |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| Objímka / pätica zdroja | G9 |
| Počet zdrojov | 5 |
| Maximálny výkon | 5 x 25W |
| Maximálny výkon jedného zdroja | 25W |
| Výška | 65 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Hĺbka | 90 mm |
Anglický výrobca svietidiel ASTRO vyrába nadčasové svietidlá ktoré sa hodia do každej modernej domácnosti.
Sortiment vypĺňajú interiérové aj exterierové svietidlá a taktiež špecifické kúpelňové a dizajnové svietidlá.