| Kód produktu: 1384009 | EAN: 5038856080605 | |
| Séria | Dunbar |
| Kategória | |
| Predaj tohto produktu skončil | |
| Farba | Šedá |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP65 |
| LED technológia | Áno |
| Objímka / pätica zdroja | Zabudované LED |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Áno |
| Počet zdrojov | 2 |
| Maximálny výkon | 2 x 3W |
| Maximálny výkon jedného zdroja | 3W |
| Výška | 160 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Farba svetla | 3000K |
| Svetelný tok | 134 |
Anglický výrobca svietidiel ASTRO vyrába nadčasové svietidlá ktoré sa hodia do každej modernej domácnosti.
Sortiment vypĺňajú interiérové aj exterierové svietidlá a taktiež špecifické kúpelňové a dizajnové svietidlá.