| Kód produktu: 1352004 | EAN: 5038856075373 | |
| Séria | Edge |
| Kategória | |
| Predaj tohto produktu skončil | |
| Farba | Biela |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| LED technológia | Áno |
| Objímka / pätica zdroja | Zabudované LED |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Áno |
| Počet zdrojov | 1 |
| Maximálny výkon | 1 x 12.8W |
| Maximálny výkon jedného zdroja | 12.8W |
| Výška | 206 mm |
| Šírka | 562 mm |
| Hĺbka | 54 mm |
| Farba svetla | 2700K |
| Svetelný tok | 396 |
| Energetická trieda | A |
Anglický výrobca svietidiel ASTRO vyrába nadčasové svietidlá ktoré sa hodia do každej modernej domácnosti.
Sortiment vypĺňajú interiérové aj exterierové svietidlá a taktiež špecifické kúpelňové a dizajnové svietidlá.