| Kód produktu: 1465001 | EAN: 5038856117332 | |
| Kategória | |
| Dostupnosť |
Skladom
Doprava ZADARMO
|
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
| Farba | Zlatá |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| LED technológia | Áno |
| Výška | 383mm |
| Šírka | 300mm |
| Dĺžka | 192mm |
| Farba svetla | 2700K |
| Svetelný tok | 393lm |
Anglický výrobca svietidiel ASTRO vyrába nadčasové svietidlá ktoré sa hodia do každej modernej domácnosti.
Sortiment vypĺňajú interiérové aj exterierové svietidlá a taktiež špecifické kúpelňové a dizajnové svietidlá.