| Kód produktu: 1302002 | EAN: 5038856070873 | |
| Séria | Martina |
| Kategória | |
| Predaj tohto produktu skončil | |
| Farba | Matný nikel |
| Materiál | Kov |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| Objímka / pätica zdroja | E14 |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Nie Vybrať odporúčaný zdroj z našej ponuky |
| Počet zdrojov | 5 |
| Maximálny výkon | 5 x 60W |
| Maximálny výkon jedného zdroja | 60W |
| Výška | 385-645 |
| Priemer | 394 mm |
| Štýl | Moderné |
Anglický výrobca svietidiel ASTRO vyrába nadčasové svietidlá ktoré sa hodia do každej modernej domácnosti.
Sortiment vypĺňajú interiérové aj exterierové svietidlá a taktiež špecifické kúpelňové a dizajnové svietidlá.