| Kód produktu: AZ0204 | EAN: 5901238402046 | |
| Séria | QUADRO |
| Kategória | |
| Dostupnosť | do 2 týždňov |
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
| Farba | Biela, Hliník |
| Materiál | Akryl, Kov |
| Napätie | 220-240V |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Nie |
| Počet zdrojov | 6 |
| Maximálny výkon | 6 x 55W |
| Maximálny výkon jedného zdroja | 55W |
| Výška | 90 mm |
| Šírka | 650 mm |
| Dĺžka | 650 mm |
Svietidlá a lampy AZzardo ponúkajú okrem nádherného a unikátneho designu taktiež vysokú kvalitu použitého materiálu.
Pri pohľade na svietidlá AZzardo sa dostávame k otázke trendov a ani tu Vás nesklamú moderné lampy AZzardo, ktoré okrem funkčnosti dokonalo pretvárajú a dotvárajú charakter a design každého interiéru.