| Kód produktu: 38021 | EAN: | |
| Kategória | |
| Dostupnosť | Skladom na predajni 1 ks - ihneď na odoslanie |
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
LED svietidlo s výkonom 4,5W je praktické osvetlenie vhodné najmä pod kuchynské linky, police alebo do pracovných priestorov.
Poskytuje neutrálne biele svetlo 4000K, ktoré vytvára prirodzené a príjemné osvetlenie na každodenné používanie.
Vďaka krytiu IP20 je určené do interiéru a moderný minimalistický dizajn jednoducho zapadne do rôznych typov zariadenia.
| Farba | Strieborná |
| Materiál | Kov, Plast |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| LED technológia | Áno |
| Objímka / pätica zdroja | Zabudované LED |
| Maximálny výkon | 4,5W |
| Výška | 24mm |
| Šírka | 294mm |
| Dĺžka | 61mm |
| Farba svetla | 4000K |
| Svetelný tok | 300lm |
Mladá dynamická značka EMITHOR stvárňuje funkčné a technické osvetlenie tak, aby zároveň pôsobilo vkusne a esteticky.
Moderný dizajn oslovuje najmä mladých spotrebiteľov, ale páči sa každému, kto uprednostňuje jednoduché a čisté línie. Výborne sa uplatňuje v bytoch a rodinných domoch, často po ňom siahnu aj architekti pri realizácii svojich vízií a predstáv.