| Kód produktu: 63008 | EAN: 8585032214004 | |
| Séria | TECRA |
| Kategória | |
| Dostupnosť |
Na dotaz na predajni 4 ks - ihneď na odoslanie Ďalšie kusy: do 3 až 5 dní
Doprava ZADARMO
|
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
| Farba | Tmavošedá |
| Materiál | Plast |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP54 |
| LED technológia | Áno |
| Počet zdrojov | 2 |
| Maximálny výkon | 3W |
| Výška | 60 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Farba svetla | 4000K |
| Svetelný tok | 400lm |
Mladá dynamická značka EMITHOR stvárňuje funkčné a technické osvetlenie tak, aby zároveň pôsobilo vkusne a esteticky.
Moderný dizajn oslovuje najmä mladých spotrebiteľov, ale páči sa každému, kto uprednostňuje jednoduché a čisté línie. Výborne sa uplatňuje v bytoch a rodinných domoch, často po ňom siahnu aj architekti pri realizácii svojich vízií a predstáv.