| Kód produktu: 3290-30-178 | EAN: | |
| Séria | AVA |
| Kategória | |
| Predaj tohto produktu skončil | |
Séria AVA ponúka radu svietidiel, od nástennej či stolovej, až po závesnú a stropnú verziu, a to všetko v rovnakom dizajne a rôznych veľkostiach. Svietidlá majú kovovú konštrukciu a sklenený difúzor. Svietidlo vďaka svojmu jedinečnému vzhľadu bude okrem iného aj elegantný doplnok Vášho interiéru.
| Farba | Nikel |
| Materiál | Kov, Sklo |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| Objímka / pätica zdroja | E14 |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Nie Vybrať odporúčaný zdroj z našej ponuky |
| Počet zdrojov | 1 |
| Maximálny výkon | 1 x 40W |
| Maximálny výkon jedného zdroja | 40W |
| Výška | 340 mm |
| Priemer | 150 mm |
Dynamika, flexibilita a inovácia - tri slová, ktoré opisujú spoločnosť FABAS LUCE.
Pozoruhodná zásoba skúseností získaných v počas mnohých rokov prevádzky v odvetví interiérového osvetlenia umožňuje spoločnosti FABAS LUCE aby mala svoje vlastné značky na najdôležitejších maloobchodných trhoch.