| Kód produktu: 136578 | EAN: 8021696136578 | |
| Séria | EDGAR |
| Kategória | |
| Predaj tohto produktu skončil | |
Séria Edgar, Vám ponúka svietidlo,s hliníkovým telom a hranatými tvarmi, ktoré vytvárajú jeho jedinečný dizajn, vďaka, ktorému, doladí štýl miestnosti, kde sa bude nachádzať a rozžiari ju svojou prítomnosťou.Svietidlo môžete umiestniť aj do kúpeľne a nájdete ho v rôznych farebných prevedeniach a veľkostiach.
| Farba | Biela |
| Materiál | Hliník |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP44 |
| LED technológia | Áno |
| Objímka / pätica zdroja | Zabudované LED |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Áno |
| Maximálny výkon | 84 x 014W |
| Maximálny výkon jedného zdroja | 014W |
| Výška | 40 mm |
| Šírka | 750 mm |
| Hĺbka | 55 mm |
| Farba svetla | 2700K |
| Svetelný tok | 800 |
| Energetická trieda | A |
IDEAL LUX je talianská spoločnosť, ktorá výraba moderné výrobky ktoré dokážu rýchlo upútať pozornosť.
Svietidlá majú výborný pomer medzi kvalitou a cenou a preto sú často jasnou voľbou pri kúpe. Ich dizajn sa upriamuje hlavne na výrobu lustrov a lámp väčších rozmerov.
Nádherný dizajn a použité materiály tej najvyššej kvality sa postarajú o jedinečnú atmosféru osvetlenia u vás doma. Veľmi vhodné a odporúčané je zvoliť si osvetlenie tejto značky ak sa rozhoduje zariadzovať si miestnosti o väčšej rozlohe, kde vyniknú tieto výrobky najlepšie.