| Kód produktu: 69001142 | EAN: 8592561001142 | |
| Kategória | |
| Dostupnosť | do 2 týždňov |
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
| LED technológia | Áno |
| Objímka / pätica zdroja | E14 |
| Maximálny výkon | 4W |
| Výška | 97 mm |
| Priemer | 35 mm |
| Farba svetla | 2700K |
| Svetelný tok | 470lm |
| Životnosť | 15.000 hodín |
| Stmievateľné | Nie |
Palnas je popredným českým dovozcom a predajcom osvetlenia. Palnas kladie dôraz na kvalitu, technické prevedenie a spoľahlivosť. Ponúkajú svietidlá a osvetlenie pre všetky typy interiérov aj exteriérov, a to v modernom aj klasickom prevedení.