| Kód produktu: 7306G/V | EAN: 5291889083917 | |
| Kategória | |
| Dostupnosť |
Skladom na predajni 78 ks - ihneď na odoslanie Skladom u dodávateľa: 6761 ks Ďalšie kusy: do 2 týždňov |
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
| Farba | Biela |
| Napätie | 220-240V |
| LED technológia | Áno |
| Objímka / pätica zdroja | GU10-LED |
| Počet zdrojov | 1 |
| Maximálny výkon | 3,5W/4,5W/6W |
| Maximálny výkon jedného zdroja | 6W |
| Výška | 65 mm |
| Priemer | 50 mm |
| Farba svetla | 3000K-3500K-4000K |
| Svetelný tok | 100lm/W |
| Uhol svietivosti | 60° |