| Kód produktu: 1596 | EAN: | |
| Kategória | |
| Dostupnosť |
Skladom na predajni 1 ks - ihneď na odoslanie
Doprava ZADARMO
|
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
| Farba | Chróm |
| Materiál | Kov, Sklo |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| LED technológia | Nie |
| Objímka / pätica zdroja | G9 |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Áno |
| Počet zdrojov | 4 |
| Maximálny výkon | 160W |
| Maximálny výkon jedného zdroja | 40W |
| Výška | 710mm |
| Dĺžka | 690mm |
Luxusné svietidlá vysokej kvality, precízne prevedenie z prvotriednych materiálov, zaujímavé dizajnérske návrhy, popri tom však stále prijateľná cena – to sú charakteristické črty značky LUXERA.
U nás si môžete vybrať svietidlá LUXERA zo širokej ponuky modelov a odborným poradenstvom.