| Kód produktu: 48317 | EAN: | |
| Kategória | |
| Dostupnosť | Skladom na predajni 1 ks - ihneď na odoslanie |
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
| Farba | Šedá |
| Materiál | Plast |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP65 |
| LED technológia | Áno |
| Objímka / pätica zdroja | Zabudované LED |
| Maximálny výkon | 2W |
| Výška | 60mm |
| Šírka | 33mm |
| Dĺžka | 100mm |
| Farba svetla | 4000K |
| Svetelný tok | 100lm |
Mladá dynamická značka EMITHOR stvárňuje funkčné a technické osvetlenie tak, aby zároveň pôsobilo vkusne a esteticky.
Moderný dizajn oslovuje najmä mladých spotrebiteľov, ale páči sa každému, kto uprednostňuje jednoduché a čisté línie. Výborne sa uplatňuje v bytoch a rodinných domoch, často po ňom siahnu aj architekti pri realizácii svojich vízií a predstáv.