| Kód produktu: 18037 | EAN: 8585032208072 | |
| Séria | SPIDERNET |
| Kategória | |
| Dostupnosť | Skladom na predajni 1 ks - ihneď na odoslanie |
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
| Farba | Biela |
| Materiál | Kov, Sklo |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| LED technológia | Nie |
| Objímka / pätica zdroja | E14 |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Nie Vybrať odporúčaný zdroj z našej ponuky |
| Počet zdrojov | 1 |
| Výška | 1270mm |
| Šírka | 100mm |
Luxusné svietidlá vysokej kvality, precízne prevedenie z prvotriednych materiálov, zaujímavé dizajnérske návrhy, popri tom však stále prijateľná cena – to sú charakteristické črty značky LUXERA.
U nás si môžete vybrať svietidlá LUXERA zo širokej ponuky modelov a odborným poradenstvom.