Kód produktu: MOD281FL-L33BS3K
MAYTONI BREEZE
Výrobca MAYTONI
Kód produktu: MOD281FL-L33BS3K   |  EAN: 4099776096337
Séria BREEZE
Parametre produktu
Farba Čierna, Mosadz
Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia Áno
Maximálny výkon 33W
Výška 1580 mm
Šírka 220 mm
Priemer 150 mm