Kód produktu: C032CL-24W3K-RD-MG
MAYTONI ZON 3000K
Výrobca MAYTONI
Kód produktu: C032CL-24W3K-RD-MG   |  EAN: 4099776081746
Séria ZON
Kategória
Dostupnosť na objednávku
Parametre produktu
Farba Zlatá
Materiál Kov
Napätie 220-240V
Krytie IP20
LED technológia Áno
Objímka / pätica zdroja Zabudované LED
Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia Áno
Maximálny výkon 24W
Výška 60 mm
Priemer 220 mm