| Kód produktu: 38114N/W/V | EAN: 5291889083351 | |
| Kategória | |
| Dostupnosť |
Skladom na predajni 3 ks - ihneď na odoslanie Skladom u dodávateľa: 112 ks Ďalšie kusy: do 3-4 týždňov
Doprava ZADARMO
|
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
| Farba | Biela |
| Materiál | Hliník |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP44 |
| LED technológia | Áno |
| Maximálny výkon | 14W |
| Výška | 70 mm |
| Šírka | 130 mm |
| Dĺžka | 600 mm |
| Farba svetla | CCT |
| Svetelný tok | 1200lm |
| Stmievateľné | Nie |