| Kód produktu: 11297 | EAN: | |
| Séria | SNOWBALL |
| Kategória | |
| Dostupnosť |
Skladom na predajni 1 ks - ihneď na odoslanie Skladom u dodávateľa: 116 ks Ďalšie kusy: do 2 týždňov
Doprava ZADARMO
|
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
Moderné a flexibilné svietidlo určené pre jednofázové lištové systémy predstavuje ideálne riešenie pre osvetlenie interiérov, kde je dôležitá variabilita a dizajn. Vďaka jednoduchému uchyteniu do lišty umožňuje rýchlu montáž aj zmenu umiestnenia bez nutnosti zásahu do elektroinštalácie.
Svietidlo je vhodné do obývacích priestorov, kuchýň, kancelárií aj komerčných priestorov, kde vytvára príjemnú atmosféru.
| Farba | Biela, Čierna |
| Materiál | Oceľ, Sklo |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| Objímka / pätica zdroja | G9 |
| Počet zdrojov | 1 |
| Maximálny výkon | 12W |
| Výška | 1100 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Štýl | Dizajnové, Moderné |
Spoločnosť Nowodvorski ponúka široký sortiment kvalitných a cenovo dostupných moderných a dekoratívnych svietidiel, ktoré sú určené pre tých, čo oceňujú klasický štýl, ale aj pre tých, čo uprednostňujú moderné riešenia.
Spoločnosť bola založená v roku 1994 a v ponuke má vyše 1500 modelov svietidiel, ktoré ponúka po celom svete.