| Kód produktu: 3908 | EAN: 5903139390897 | |
| Kategória | |
| Predaj tohto produktu skončil | |
| Priemer | 300 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Počet zdrojov | 1 |
| Maximálny výkon | 60W |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| Farba | Biela |
| Materiál | Sklo |
Spoločnosť Nowodvorski ponúka široký sortiment kvalitných a cenovo dostupných moderných a dekoratívnych svietidiel, ktoré sú určené pre tých, čo oceňujú klasický štýl, ale aj pre tých, čo uprednostňujú moderné riešenia.
Spoločnosť bola založená v roku 1994 a v ponuke má vyše 1500 modelov svietidiel, ktoré ponúka po celom svete.