| Kód produktu: 67418/AN/V | EAN: 5291889083054 | |
| Kategória | |
| Dostupnosť |
Skladom na predajni 1 ks - ihneď na odoslanie Skladom u dodávateľa: 1327 ks Ďalšie kusy: do 2 týždňov
Doprava ZADARMO
|
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
| Farba | Antracit |
| Materiál | ABS |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP65 |
| LED technológia | Áno |
| Maximálny výkon | 3W |
| Výška | 30mm |
| Šírka | 120mm |
| Dĺžka | 120mm |
| Farba svetla | CCT |
| Svetelný tok | 100lm |
| Stmievateľné | Nie |