| Kód produktu: 42124AA/B/V | EAN: 5291889086574 | |
| Kategória | |
| Dostupnosť |
Na dotaz
Doprava ZADARMO
|
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| LED technológia | Áno |
| Maximálny výkon | 10W |
| Výška | 120mm |
| Šírka | 25mm |
| Dĺžka | 200mm |
| Farba svetla | CCT |
| Svetelný tok | 800lm |
| Uhol svietivosti | 38° |