| Kód produktu: 67470/B/V | EAN: 5291889085577 | |
| Kategória | |
| Dostupnosť |
Skladom na predajni 1 ks - ihneď na odoslanie Skladom u dodávateľa: 1110 ks Ďalšie kusy: do 2 týždňov
Doprava ZADARMO
|
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
Moderný LED záhradný stĺpik s výkonom 10W je ideálny na osvetlenie chodníkov, príjazdových ciest, terás či záhradných priestorov. Funkcia CCT umožňuje nastavenie teploty svetla podľa preferovanej atmosféry. Odolné prevedenie s krytím IP65 zabezpečuje spoľahlivú prevádzku aj v náročných vonkajších podmienkach.
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP65 |
| LED technológia | Áno |
| Maximálny výkon | 10W |
| Výška | 230mm |
| Šírka | 80mm |
| Dĺžka | 120mm |
| Farba svetla | CCT |
| Svetelný tok | 500lm |
| Stmievateľné | Nie |