| Kód produktu: 60208D/B/V | EAN: 5291889088202 | |
| Kategória | |
| Dostupnosť |
Skladom na predajni 2 ks - ihneď na odoslanie Skladom u dodávateľa: 37 ks Ďalšie kusy: do 2 týždňov
Doprava ZADARMO
|
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník, Sklo |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP44 |
| LED technológia | Áno |
| Maximálny výkon | 20W LED /16W odhmlievač |
| Výška | 800mm |
| Šírka | 38mm |
| Dĺžka | 600mm |
| Farba svetla | CCT |
| Svetelný tok | 1600lm |
| Stmievateľné | Áno |