| Kód produktu: 60208C/B/V | EAN: 5291889088189 | |
| Kategória | |
| Dostupnosť |
Skladom na predajni 3 ks - ihneď na odoslanie
Doprava ZADARMO
|
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
Moderné LED zrkadlo s elegantným podsvietením poskytuje príjemné a rovnomerné osvetlenie do kúpeľne aj moderného interiéru. Disponuje výkonom 20W, technológiou CCT pre nastavenie teploty svetla podľa potreby a funkciou stmievania pre maximálny komfort. Praktická funkcia odhmlievania zabezpečí vždy čistý odraz aj po sprchovaní. Vďaka krytiu IP44 je vhodné do vlhkého prostredia kúpeľní.
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník, Sklo |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP44 |
| LED technológia | Áno |
| Maximálny výkon | 20W LED/ 16W odhmlievač |
| Výška | 38mm |
| Priemer | 600mm |
| Farba svetla | CCT |
| Svetelný tok | 1600lm |
| Stmievateľné | Áno |