| Kód produktu: 67396A/W/W | EAN: 5291889049500 | |
| Séria | 67396A |
| Kategória | |
| Predaj tohto produktu skončil | |
| Farba | Biela |
| Materiál | ABS, Plast |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP65 |
| LED technológia | Áno |
| Objímka / pätica zdroja | Zabudované LED |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Áno |
| Počet zdrojov | 1 |
| Maximálny výkon | 6W |
| Výška | 60 mm |
| Šírka | 113 mm |
| Dĺžka | 220 mm |
| Farba svetla | 3000K - teplá biela |
| Svetelný tok | 300lm |
| Štýl | Industriálne, Moderné |