| Kód produktu: 67508/AN/C | EAN: 5291889069331 | |
| Séria | 67508 |
| Kategória | |
| Predaj tohto produktu skončil | |
| Farba | Antracit |
| Materiál | Zliatina |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP65 |
| LED technológia | Áno |
| Objímka / pätica zdroja | Zabudované LED |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Áno |
| Trafo súčasťou balenia | Áno |
| Počet zdrojov | 1 |
| Maximálny výkon | 6 |
| Maximálny výkon jedného zdroja | 6W |
| Výška | 700 mm |
| Šírka | 90 mm |
| Hĺbka | 130 mm |
| Farba svetla | 4000 |
| Svetelný tok | 480 |
| Štýl | Dekoračné, Dizajnové, Industriálne, Moderné |
| Záruka | 2 |
| Stmievateľné | Nie |