Kód produktu: 10110TD/W/C
ONE LIGHT ext. zápustné svietidlo
Výrobca ONE LIGHT
Kód produktu: 10110TD/W/C   |  EAN: 5291889070221
Séria 10110TD
Kategória
Dostupnosť do 3-4 týždňov
Skladom u dodávateľa: 44 ks
Parametre produktu
Farba Biela
Materiál Hliník
Napätie 220-240V
Krytie IP54
LED technológia Áno
Objímka / pätica zdroja Zabudované LED
Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia Áno
Trafo súčasťou balenia Áno
Maximálny výkon 10W
Výška 67 mm
Priemer 115 mm
Zápustná hĺbka 110 mm
Montážny otvor 95 mm