| Kód produktu: 7835W/C | EAN: 5291889042129 | |
| Séria | 7835W |
| Kategória | |
| Dostupnosť |
do 3-4 týždňov Skladom u dodávateľa: 897 ks
Doprava ZADARMO
|
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
| Napätie | 24V |
| Krytie | IP68 |
| LED technológia | Áno |
| Objímka / pätica zdroja | Zabudované LED |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Áno |
| Maximálny výkon | 72W |
| Maximálny výkon jedného zdroja | 14,4W/m |
| Šírka | 12 mm |
| Dĺžka | 5000 mm |
| Farba svetla | 4000K |
| Svetelný tok | 1170lm/m |
| Štýl | Dizajnové, Moderné |