| Kód produktu: 7835W/D | EAN: 5291889042112 | |
| Kategória | |
| Dostupnosť |
Skladom na predajni 40 ks - ihneď na odoslanie Skladom u dodávateľa: 130 ks Ďalšie kusy: do 2 týždňov |
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
| Napätie | 24V |
| Krytie | IP68 |
| LED technológia | Áno |
| Objímka / pätica zdroja | Zabudované LED |
| Maximálny výkon | 14,4W |
| Šírka | 12 mm |
| Dĺžka | 1000 mm |
| Farba svetla | 6000K |
| Svetelný tok | 1170lm/m |
| Stmievateľné | Áno |