Kód produktu: 61132A/B/W
ONE LIGHT stolová lampa
Výrobca ONE LIGHT
Kód produktu: 61132A/B/W   |  EAN: 5291889069959
Kategória
Dostupnosť Skladom na predajni 3 ks - ihneď na odoslanie
Skladom u dodávateľa: 18 ks
Ďalšie kusy: do 2 týždňov
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu!
Dizajnová stojanová lampa od výrobcu ONE LIGHT 61132A, dostupná v dvoch obľúbených farbách svojim minimalistickým, ale za to prepracovaným dizajnom zapadne do akejkoľvek miestosti Vášho interiéru a vnesie doň príjemnú atmosféru a teplo domova. Svieidlo je nastaviteľné, čo oceníte ako jeho veľkú výhodu a zároveň má podsvietený podstavec. V ponuke taktuež stolová verzia v rovnakom dizajne.
Parametre produktu
Farba Čierna
Materiál Hliník, Oceľ
Napätie 220-240V
Krytie IP20
LED technológia Áno
Objímka / pätica zdroja Zabudované LED
Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia Áno
Trafo súčasťou balenia Áno
Počet zdrojov 2
Maximálny výkon 9
Maximálny výkon jedného zdroja 3+6W
Výška 455 mm
Dĺžka 120 mm
Priemer 150 mm