| Kód produktu: 12106E/W/V | EAN: 5291889084150 | |
| Kategória | |
| Dostupnosť |
Na dotaz
Doprava ZADARMO
|
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
| Farba | Biela |
| Materiál | Hliník |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| LED technológia | Áno |
| Objímka / pätica zdroja | Zabudované LED |
| Maximálny výkon | 6W |
| Výška | 95 mm |
| Priemer | 65 mm |
| Farba svetla | 3000K-3500K-4000K |
| Svetelný tok | 420 lm |
| Štýl | Dizajnové, Moderné |
| Uhol svietivosti | 38° |