Kód produktu: 62115F/W/C
ONE LIGHT stropné svietidlo
Výrobca ONE LIGHT
Kód produktu: 62115F/W/C   |  EAN: 5291889039969
Séria 62115F
Kategória
Dostupnosť Skladom na predajni 2 ks - ihneď na odoslanie
posledné kusy na sklade
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu!
Séria stropných svietidiel ONE LIGHT 62115F so zabudovanou LED diódou ponúka svietidlá vo viacerých rozmeroch a tvaroch, dvoch farebných prevedeniach a taktiež z každého prevedenia dve farby svetla, teplú a studenú bielu. Variabilitou tvarov a rozmerov a farieb si viete vybrať to pravé svietidlo do každej miestnosti.
Parametre produktu
Farba Biela
Materiál Zliatina
Napätie 220-240V
Krytie IP40
LED technológia Áno
Objímka / pätica zdroja Zabudované LED
Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia Áno
Trafo súčasťou balenia Áno
Počet zdrojov 1
Maximálny výkon 16
Maximálny výkon jedného zdroja 16W
Výška 39 mm
Priemer 240 mm