Kód produktu: 62152A/B/W
ONE LIGHT stropné svietidlo
Výrobca ONE LIGHT
Kód produktu: 62152A/B/W   |  EAN: 5291889063421
Séria 62152A
Kategória
Dostupnosť Skladom na predajni 1 ks - ihneď na odoslanie
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu!
Stropné svietidlo ONE LIGHT 62152A v ultra tenkom prevedení dostupné v bielej a čiernej farbe a dvoch tvaroch, ktoré svojim jednoduchým, minimalistickým dizajnom zapadne do ktorejkoľvek miestnosti Vášho interiéru.
Parametre produktu
Farba Čierna
Materiál Hliník
Napätie 220-240V
Krytie IP20
LED technológia Áno
Objímka / pätica zdroja Zabudované LED
Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia Áno
Trafo súčasťou balenia Áno
Počet zdrojov 1
Maximálny výkon 40
Maximálny výkon jedného zdroja 40W
Výška 33 mm
Šírka 620 mm
Dĺžka 620 mm