| Kód produktu: 65105N/B/B | EAN: 5291889088592 | |
| Kategória | |
| Dostupnosť |
Skladom na predajni 10 ks - ihneď na odoslanie Skladom u dodávateľa: 584 ks Ďalšie kusy: do 2 týždňov
Doprava ZADARMO
|
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník |
| Napätie | 100-240V |
| Krytie | IP20 |
| Objímka / pätica zdroja | GU10 |
| Maximálny výkon jedného zdroja | 10W |
| Výška | 20 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Dĺžka | 130 mm |
| Štýl | Dizajnové, Moderné |