| Kód produktu: 7028CC/B/V | EAN: 5291889083955 | |
| Kategória | |
| Dostupnosť |
Skladom na predajni 10 ks - ihneď na odoslanie Skladom u dodávateľa: 378 ks Ďalšie kusy: do 2 týždňov
Doprava ZADARMO
|
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP65 |
| LED technológia | Áno |
| Objímka / pätica zdroja | Zabudované LED |
| Maximálny výkon | 50W |
| Výška | 22 mm |
| Šírka | 170 mm |
| Dĺžka | 205 mm |
| Farba svetla | 3000K-4000K-6500K |
| Svetelný tok | 5000 lm |
| Uhol svietivosti | 110° |