| Kód produktu: 10130ED/W/V | EAN: 5291889085362 | |
| Kategória | |
| Dostupnosť |
Skladom na predajni 10 ks - ihneď na odoslanie Skladom u dodávateľa: 961 ks Ďalšie kusy: do 3-4 týždňov
Doprava ZADARMO
|
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
Moderné zapustené svietidlo s minimalistickým dizajnom, ideálne pre nenápadné a rovnomerné osvetlenie interiéru. Vďaka jemne zapustenej optike vytvára príjemné, neoslňujúce svetlo, ktoré sa hodí do obývačky, chodby aj kancelárie. Elegantné prevedenie ľahko zapadne do každého moderného priestoru.
| Farba | Biela |
| Materiál | Hliník |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| LED technológia | Áno |
| Maximálny výkon | 30W |
| Výška | 87mm |
| Hĺbka | 110mm |
| Priemer | 170mm |
| Farba svetla | CCT |
| Svetelný tok | 2400lm |
| Stmievateľné | Nie |