| Kód produktu: 10130T/W/W | EAN: 5291889045847 | |
| Séria | 10130T |
| Kategória | |
| Predaj tohto produktu skončil | |
| Farba | Biela |
| Materiál | Hliník |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| LED technológia | Áno |
| Objímka / pätica zdroja | Zabudované LED |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Áno |
| Trafo súčasťou balenia | Áno |
| Počet zdrojov | 1 |
| Maximálny výkon | 30 |
| Maximálny výkon jedného zdroja | 30W |
| Výška | 55 mm |
| Priemer | 235 mm |
| Zápustná hĺbka | 75 mm |
| Montážny otvor | 210 mm |
| Farba svetla | 3000 |
| Svetelný tok | 2100 |
| Štýl | Dekoračné, Dizajnové, Industriálne, Moderné |
| Záruka | 2 |
| Uhol svietivosti | 120° |