| Kód produktu: 97841 | EAN: 4000870978412 | |
| Kategória | |
| Dostupnosť |
Skladom na predajni 1 ks - ihneď na odoslanie Ďalšie kusy: do 3 až 5 dní |
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
| MATERIAL: | kov |
|---|---|
| POVRCHOVA UPRAVA: | černá |
| PATICE: | G4 |
| VYKON: | max. 1x35W |
| POCET SVETELNYCH ZDR: | 1 |
| NAPAJECI NAPETI: | 12V |
| VYKON SVETELNEHO ZDR: | 35W |
| VCETNE SVETELNEHO ZD: | ne |