| Kód produktu: 93632 | EAN: 4000870936320 | |
| Séria | NOVA |
| Kategória | |
| Dostupnosť |
Skladom na predajni 2 ks - ihneď na odoslanie Ďalšie kusy: do 3 až 5 dní |
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
| Farba | Hliník |
| Materiál | Hliník |
| Napätie | 220-240V |
| Objímka / pätica zdroja | GU10 |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Nie Vybrať odporúčaný zdroj z našej ponuky |
| Počet zdrojov | 1 |
| Maximálny výkon | 35W |
| Priemer | 78 mm |
| Zápustná hĺbka | 90 mm |
| Montážny otvor | 68 mm |