| Kód produktu: 18011 | EAN: | |
| Séria | Plug&Shine |
| Kategória | |
| Predaj tohto produktu skončil | |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Plast |
| Krytie | IP68 |
| Maximálny výkon | 75W |
| Výška | 90 mm |
| Šírka | 260 mm |
| Hĺbka | 40 mm |
Svietidlá PAULMANN patria k špičke medzi výrobcami osvetlenia na trhu. S viac ako 35 ročnou tradíciou, ktorá započala v Nemecku, sa táto firma rozrástá dodnes.
Ich svieže a inovatívne nápady v oblasti navrhovania a výroby osvetlenia ich radia medzi jednych z najobľúbenejších výrobcov na trhu. Táto rodinná firma vyrába dekoratívne osvetlenie, aby vám pomohla zariadiť si váš domov podľa vašich predstáv a vytvorili tú správnu atmosféru.