| Kód produktu: 94105 | EAN: 4000870941058 | |
| Séria | ROUNDMAC |
| Kategória | |
| Dostupnosť |
Skladom na predajni 1 ks - ihneď na odoslanie Ďalšie kusy: do 3 až 5 dní
Doprava ZADARMO
|
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
| Farba | Biela |
| Materiál | Kov, Plast |
| Napätie | 220-240V |
| LED technológia | Áno |
| Objímka / pätica zdroja | Zabudované LED |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Áno |
| Počet zdrojov | 4 |
| Maximálny výkon | 4 x 4W |
| Maximálny výkon jedného zdroja | 4W |
| Farba svetla | 2700K |
| Svetelný tok | 4x200 |